צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מעצבת העל גלית רוביניק, נחשבת כיום לאוטוריטה בעולם עיצוב שמלות הכלה. כאחת המעצבות המשפיעות והמובילות ביותר בארץ, היא מאמינה כי יום החתונה הוא יום חשוב מאין כמוהו, ולכן הכלה צריכה לקבל את מלוא תשומת הלב וההתייחסות.

גלית מנהלת סטודיו יפיפה במתחם "חצרות יפו". בסטודיו המפואר שלה היא מגשימה את משאלת ליבן של הכלות המגיעות אליה, והופכת אותן למלכות ליום אחד, בהתאם להשקפת עולמה.

בסטודיו של מעצבת שמלות הכלה המוכרת והאהובה, תוכלו למצוא שמלות אקסקלוסיביות, מרהיבות ביופיין, כאלה שמחסירות פעימה ושיוצרות פרפרים בבטן. בקולקציה של גלית לא תמצאו שמלות שמזכירות קומבינזונים או כותנות לילה, ואפילו השמלות המיועדות לשלב הריקודים של הערב, מקבלות את הטאץ' הייחודי והייחודי של גלית.

עוד בימי ילדותה, גלית חלמה להיות מעצבת אופנה מובילה. בהתחלה היא היתה מעצבת תלבושות לבובות, וחברותיה היו הראשונות לדגמן את עיצוביה הראשוניים והיצירתיים. עם שחרורה מצה"ל פנתה ללימודי עיצוב אופנה במכללה. במקביל עסקה בהוראה, אך היא לא זנחה את חלומה, והחליטה להגשים אותו. היא נטשה את עיסוקה בבית הספר, ופתחה את העסק הפרטי שלה.

בהתחלה פתחה חנות קטנה בגודל של כ- 40 מ"ר. אך כבר מראשית דרכה הצליחה לעניין כלות רבות, שהגיעו אליה מכל קצוות הארץ. העסק תפס תאוצה, גדל והתרחב, וגלית החליטה לעבור אל הסטודיו החדש והאלגנטי ששוכן, כאמור, במתחם חצרות יפו.

גלית בעצמה מלווה אתכן לאורך כל התהליך, משלב המדידות שהיא עורכת בעצמה, ועד להלבשתכן ביום כלולותיכן. הליווי הצמוד נעשה מתוך הבנה כי שהכלות שמגיעות אליה, מצפות לקבל שירותי אישי, ישירות ממנה. לכן, היא עורכת את כל המדידות בעצמה, ומעניקה לכל לקוחה שירות מקצועי ויחס אישי, מ- א' ועד ת'.

הסטודיו המרהיב שלה, היחס החם והאישי המוענק בגובה העיניים וצוות הסטודיו הם שהפכו את המקום למוקד עליה לרגל עבור כלות וסלבריטאיות מכל רחבי הארץ, והמחמאות והפרגונים לא מפסיקים לזרום.

גלית וצוות הסטודיו ישמחו לארח אתכן במקום, להעניק לכן את היחס הראוי ולשמח אתכן ביומכן המיוחד והקסום. מוזמנות ליצור קשר כדי לקבוע פגישת היכרות והתרשמות.
 
גלית